Ardon-Kalhoty pas 4TECH 02 šedo-černý 182/ vel. 46

Kalhoty do pasu z kolekce 4TECH ocení zákazník pro jejich designové provedení, pohodlnost díky použitým materiálům a propracovanost do nejmenších detailů. Tak jako další produkty z kolekce 4TECH jsou i montérkové kalhoty do pasu vyrobeny ve sportovním designu z kvalitního směsového materiálu. Polyester spolu s bavlnou kalhotám dodávají pružnost a potřebnou prodyšnost při práci. Použitá hustota materiálu navíc zajišťuje jeho dostatečnou odolnost v zátěžovém pracovním prostředí.

Zároveň jsou kalhoty zpracovány tak, aby se nepoškodily v oblastech nadměrné zátěže, jako jsou například partie kolen, kde je materiál zdvojený a navíc disponuje anatomicky tvarovanými záševky. Samozřejmostí jsou i kapsy na nákoleníky.

Dostatečné množství kapes na nářadí, mobilní telefon a další potřeby je pro každého pracovníka neopomenutelným hlediskem při výběru pracovního oděvu. Pracovní kalhoty do pasu 4TECH nabízejí multifunkční boční kapsu na nářadí, zajímavě řešené zadní kapsy, a samozřejmě též klasické průhmatové kapsy v oblasti boků.



- sportovní montérkové kalhoty do pasu
- multifunkční boční kapsa na nářadí
- zdvojená partie kolen s anatomicky tvarovanými záševky
- zajímavě řešené zadní kapsy
- bez opasku
- kapsy pro vkládání nákoleníků
- materiál: 65% polyester, 35% bavlna, 240 g/m2
- barva: šedo-černá
- velikost: 46
- výška postavy(cm):182

Původní cena
614,75 Kč
Vaše cena bez DPH
522,85 Kč
Vaše cena s DPH
632,65 Kč
Kód
137 037 00815
Počet v balení
1 ks

Zboží není na vybrané prodejně skladem. Pokud ho objednáte zjistíme Vám jeho dostupnost a budeme Vás informovat. Pokud bude nutné zboží převést z jiné prodejny může být účtován poplatek za převoz.



Sleva -15 %

Ardon-Kalhoty pas 4TECH 02 šedo-černý 182/ vel. 46

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty