Rozšíření produktové řady PlayBlok

Další novinka pro letošní sezónu se týká rozšíření produktové řady PlayBlok o nové tvarovky určené k zakončení plotu.

Jedná se o rozšíření produktové řady PlayBlok, konkrétně tvarovek šíře 200 mm a jejich polovičních tvarovek a to jak v hladkém, tak škrábaném provedení.

KBF 20-11 A (tvarovka v hladkém provedení) a KBF 20-11 AP (poloviční tvarovka v hladkém provedení).

Tato hladká tvarovka s hranami zkosenými ze tří stran je určena především k zakončení zdí a podezdívek. Svojí rozměrovou přesností umožňují tvarovky výstavbu bez použití malty nebo jiného tmelu.

Nespárují se a pohledovou spáru tvoří právě zkosené hrany (fazetky). Manipulace s bloky je velice snadná a při dodržení doporučených základních postupů zdění zvládne práci i šikovný kutil.

Tvarovky obsahují praktickou vnitřní dělící přepážku, která umožňuje vyplnit pouze každou druhou dutinu tvarovky výplňovým betonem (pokud není ze statického hlediska nutné vyplňovat celý vnitřní objem stěny), čímž dojde ke značné úspoře výplňového betonu.

Samozřejmostí jsou i poloviční hladké tvarovky, pokud je potřeba ukončit poloviční tvarovkou z důvodu dodržení skladebného rozměru.

Kromě hladké varianty doplňujeme řadu i o škrábanou variantu povrchu, najdete ji pod označením KBF 20-11 S (tvarovka ve škrábaném provedení) a KBF 20-11 SP (poloviční tvarovka ve škrábaném provedení).

Hladká i škrábaná varianta je k dostání v barevném provedení: přírodní, červená, hnědá, černá, žlutá, bílá, skořicová.