Abamal proti plísním, 18,0 ltr.

ABAMAL Proti plísním je tepelně izolační nátěrová hmota s obsahem mikrosfér pro použití na vnitřní stěny obytných domů, bytů a chat. Je navržena jako vnitřní izolace pro zvýšení efektu odrazivosti tepelné energie od izolovaného povrchu zpět do místnosti. Po aplikaci je stěna na dotek teplá. Eliminují se tepelné mosty a tím je zabráněno zkondenzování vzdušné páry na takovém povrchu. Je určená na místa, kde se tvoří vlhkost na zdivu a vzniká plíseň. Doporučujeme použít v kombinaci s naší fungicidní penetrací.

ABAMAL Proti plísním byl speciálně vyvinut, aby zabránil vzniku plísní na různých površích jako jsou minerální omítky, sádrokartony a jiné podobné povrchy. Plísně totiž způsobují různá alergická onemocnění, kdy mohou vyústit až do těžkého astmatu. Plísně se v objektu šíří vzduchem a takové nebezpečné plísňové spory pak následně vdechujeme. ABAMAL Proti plísni zajištuje dlouhodobou ochranu, aby k vytvoření plísní již v objektu nedocházelo. Nátěrová hmota ABAMAL je zároveň bakteriostatická, tedy se na jejím povrchu netvoří žádné bakterie a viry.

Nátěrová hmota je vodou ředitelná, netoxická, zdravotně nezávadná a šetrná k životnímu prostředí. Testováno TZÚS. Český výrobek.

Hlavní vlastnosti
Interiérový protiplísňový nátěr do domácnosti
Paropropustný
Odolává povrchové kondenzaci
Zdravotně nezávadný
Možnost probarvení odstínů vodou ředitelným pigmentem
Barevnost
Bělost 96% - matná bílá
Možnost probarvení vodou ředitelným pigmentem
Balení
18 litrů / 9,88 kg
5 litrů / 2,7 kg
2,5 litrů / 1,35 kg

Vaše cena bez DPH
20 900,83 Kč
Vaše cena s DPH
25 290,00 Kč
Kód
106 009 00013
Hmotnost
9,9 kg/ks

Zboží není na vybrané prodejně skladem. Pokud ho objednáte zjistíme Vám jeho dostupnost a budeme Vás informovat. Pokud bude nutné zboží převést z jiné prodejny může být účtován poplatek za převoz.Abamal proti plísním, 18,0 ltr.

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty