Brikety POWER/energetická 10kg fóliované

Briketa POWER / ENERGICKÁ - se vyznačuje výbornou výhřevností a je určena pro denní režim topení. Menší brikety s větší povrchovou plochou, zabezpečí hoření s okamžitou účinností při zatápění, tak i při udržování tepla.
Parametry a doporučené ceny:

Výhřevnost: 15,99 Qs
Spalné teplo: 17,35 Qs
Obsah popela: 13.04 % hmotnosti
Obsah vody: < 1 % hmotnosti
Hmotnost balení: 10 kg +-5%
Obsah balení: 16 ks briket

Z čeho je briketa vyrobena:

Základní surovinou pro výrobu briket POWER je hrubě drcený směsný karton, který je pod velkým tlakem slisován. Kartonové a lepenkové obaly jsou získávány jako sběrový papír, a při výrobě briket tak dochází k jejich recyklaci, čímž jsou snižovány dopady na životní prostředí i přírodní zdroje. Díky hrubému drcení a velkému povrchu je pak dosahováno jedinečné vlastnosti papírových briket POWER – okamžitého účinného žhnutí.

Proč s briketou topit:

Papírové brikety SaverBrik POWER mají celou řadu předností. Ze všeho nejvíce však vynikají svým energickým žhnutím, které Vašemu domovu dodá v krátkém čase velké množství tepla. Brikety POWER jsou určeny pro denní režim topení a díky své vynikající výhřevnosti se hodí jak pro zatápění, tak pro udržování tepla během dne. Zapálit je přitom můžete jednoduše pomocí třísek nebo tuhého podpalovače.

Mezi jejich další výhody bezesporu patří i to, že jsou vhodné k topení ve všech typech spaloven tuhých paliv. Můžete je tak doma využít jak v kotli, tak třeba při večerním posezení u krbu. Rozměrově jsou brikety uzpůsobeny ke snadné manipulaci a také stohovatelnosti, která Vám umožní skladovat jich na malém prostoru opravdu velké množství.

Brikety SaverBrik POWER jsou baleny v recyklovatelná PE fólii, která je mimo jiné chrání před vlhkem. Ani po jejím rozbalení si však nemusíte dělat starosti s nepořádkem, neboť brikety SaverBrik jsou čisté a bezprašné.

Používáním briket SaverBrik POWER myslíte ekologicky, ale zároveň také pomáháte zaměstnat zdravotně handicapované v chráněné dílně společnosti CZ BRIK s.r.o., kde se brikety vyrábí.

Původní cena
37,19 Kč
Vaše cena bez DPH
36,50 Kč
Vaše cena s DPH
44,16 Kč
NA OBJEDNÁVKU
Kód
141 001 00052
Hmotnost
10 kg/bal
Počet v balení
72 bal
Sleva -2 %

Brikety POWER/energetická 10kg fóliované

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty